ul. Broniewskiego 1B, 58-309 Wałbrzych, tel. 501 179 344

O mnie

 

 

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Rozumienie tego co dzieje się z pacjentami opieram na myśleniu psychoanalitycznym. Polega ono na odkrywaniu nieświadomych motywów działań pacjenta, jego konfliktów i lęków wewnętrznych, w powiązaniu z doświadczeniami z przeszłości czy w przypadku dzieci z aktualnymi wydarzeniami w ich życiu.


Szkolenie z zakresu psychoterapii psychoanalitycznej ukończyłam w Krakowie, w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Proces kształcenia na psychoterapeutę psychoanalitycznego realizuję w zgodzie z wymogami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej (www.ptpp.pl). Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestniczenie w różnego rodzaju seminariach, grupach superwizyjnych i wykładach. Swoją pracę z pacjentami poddaję stałej superwizji. Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Pracowałam dotychczas w różnych instytucjach m.in. w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy  dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu,  w Poradniach Zdrowia Psychicznego dla osób dorosłych, w Poradniach Psychologicznych dla dzieci i młodzieży, i w Szpitalu Specjalistycznym w Wałbrzychu  - na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dorosłych, a także na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży. Prowadziłam również konsultacje psychologiczne w kilku przedszkolach. Oprócz pracy w różnych instytucjach cały czas przyjmowałam, i nadal przyjmuję, pacjentów w gabinecie prywatnym. Posiadam 14-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami.

 

Współpracuję z psychiatrą specjalizującym się w leczeniu młodzieży i dorosłych (www.specjalistapsychiatra.pl), a także psychiatrą dziecięcym.